ТОВ “Проскурів-Агро” – м’ясопереробний завод у м. Хмельницькому, що розповсюджує продукцію під торговою маркою “Хмельницькі делікатеси”. Вони замовили розробити рекламний буклет їхньої продукції, а саме – сосисок для хот-догів та сосисок для грилю.

Дані буклети планувалось розповсюджувати в закладах, де в меню є хот-доги та страви, що готують на грилі.

Замовник захотів внести щось нове та креативне в рекламу їхньої продукції. Тому нашим завданням було поєднати інформативність та читабельність з цікавим дизайном.

Так як це реклама їжі, то дизайн повинен навіювати апетит.

Ми запропонували кілька варіантів буклетів, кожен з яких по своєму креативний.

мокап 2 буклет3

В даному дизайні буклету хотіли показати, що з даними сосисками ніколи не буде сумно, такий варіант подачі можна пропонувати дітям. На тарілці викладено обличчя з сосиски, кетчупу, гірчиці та листя салату.

буклети5

У цьому варіанті ми запропонували зробити порівняння сосисок, показати, що сосиски для хот-догів можна смажити на грилі, а сосиски для грилю використовувати в хот-догах.

буклети3.1

Вигляд буклету зі зворотньої сторони, де зображається лише продукція та її опис.

мокап 2 буклет2

В даному буклеті представлено сосиски з іншої сторони. Їх завжди сприймають як fast food – швидка їжа, яку вживають не всі.

Але ми хотіли показати, що сосиски цього виробника виготовлені лише з якісної сировини. Що ці сосиски Додають шарму кожному хто їх вживає.

Цей варіант став одним з тих, що найбільше сподобались замовнику.

буклети4

В цьому варіанті зобразили хот-дог мультяшним героєм, що їсть сосиску гриль. Також використовується слоган “Не будь голодним – спробуй сосиску”.

мокап 2 буклет

В даному варіанті буклету ми запропонували використати слоган ” Без сосики все не так” і зробили акцент саме на ньому.

Доповнює слоган графічне зображення сумних хот-дога та грилю, котрі сумують без сосисок. Цим варіантом хотіли з гумором показати, що без продукції “Хмельницькі делікатеси” все не так.

Обраний варіант буклету

буклетибуклети1

В даному буклеті запропоновано використати слоган “Обирай смачну компанію”. Він одразу наштовхує на приємні спогади відпочинку з друзями у хорошій компанії і підштовхує придбати ці сосиски. Слоган доповнили кумедним зображенням хот дога та сосисок, що обійнялися як друзі.

Сам дизайн створено в яскравих насичених кольрах: жовтий – як тло, червоний – для заголовків. Обрано жовтий, так як цей колір стимулює апетит, та їжа на ньому виглядає презентабельно та смачно. Червоний чимись нагадує соус, що доповнює смак сосисок.

Обрано два шрифти – один для основного тексту, інший для загловків. На основний текст використано гротескний шрифт без засічок, який буде читабельним та не нав’язливим.

Для слогану та основних заголовків обрано акцидентний рукописний шрифт, який нагадує мазки соусу.

Також потрібно було зазначити, що підприємство може змінювати вагу та розміри сосисок по бажанню клієнта. Ми вирішили не просто написати це, а й графічно зобразити у вигляді креслення сосиски та позначити знаком “безкінечності”.